Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kancelaria Prawna

Opis:

Kancelaria Turek&Wspólnicy Sp. z o.o. świadczy kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę prawną zarówno firm jak i klientów indywidualnych.

Zespół naszych prawników wspierają licencjonowani detektywi oraz  windykatorzy terenowi.

W ramach naszej oferty wskazujemy na następujące obszary specjalizacji:
  1. Prawo cywilne - nasi prawnicy zapewniają reprezentację na każdym etapie postępowania, sporządzamy umowy i opnie prawne.


  2. Prawo upadłościowe w tym upadłość konsumencka. Prowadząc postępowania upadłościowe, pomogliśmy już wielu osobom w powrocie do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.


  3. Prawo rodzinne - m. in. sprawy rozwodowe, podziały majątku, sprawy alimentacyjne. Nasi detektywi pomagają w zbieraniu dowodów.


  4. Prawo spadkowe - m. in. długi spadkowe, uchylenie się od skutków złożonego oświadczenia woli odnośnie spadku, rozrządzenia na wypadek śmierci, działy spadku.


  5. Prawo pracy - obsługujemy zarówno pracodawców jak i pracowników.


  6. Prawo administracyjne w tym prawo budowlane - pomagamy we wszelkich czynnościach urzędowych, nasi prawnicyzapewniają reprezentację w postępowaniach zarówno przed NSA jak i WSA.


  7. Prawo handlowe i gospodarcze - pomagamy każdego rodzaju przedsiębiorstwom, doradzamy zarówno w wyborze właściwej formy danego biznesu jak i na każdym etapie jego rozwoju.Nasze oddziały mieszczą się w Oławie oraz Wrocławiu. Nasi prawnicy reprezentują naszych Klientów na terenie całej Polski.
Kontakt:

tel. 538 166 433


e-mail: biuro@twkancelaria.eu


http://www.twkancelaria.eu

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kancelaria Prawna
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1041
Dodane: 2021.03.27
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Wydrukowano z 21:05 z adresu URL http://www.grodziskwielkopolski.pl/detail.php?id=1041